Maciej - TIMOCOM Polska

Czy leci z nami pilot?

Gdy był małym chłopcem, śnił o lataniu. Możliwość powiedzenia o sobie: „Jestem pilotem” to dla niego przywilej. Teraz, gdy dziecięce lata minęły, wciela marzenia w życie. Ma już za sobą egzamin państwowy w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego w Warszawie i brakuje mu jedynie 15 h do wylatania limitu potrzebnego do uzyskania licencji pilota! Jak widać dla Maćka marzenia to cele z odroczonym terminem realizacji!

Samolot SP-ACN AT-3

Na tym jednak nie koniec. To człowiek wielu pasji. Poza lataniem i koszykówką, której fanem jest od podstawówki, realizuje się, uprawiając sporty zimowe, konkretnie snowboard. Jak sam mówi, nie lubi upałów, jest człowiekiem zimy. Największą satysfakcję dają mu zjazdy po nietkniętych ludzką stopą trasach. Sunie wtedy po śnieżnym puchu jak po chmurach, czasem nawet rzuca wyzwanie grawitacji i skacze.

Żeby tego było mało, jest fanem Formuły 1, a swój samochód kocha niemal jak własne dziecko. Uwielbia również rywalizować na gokartowych torach.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Maciej - TIMOCOM Polska

Maciej Białek, bo o nim mowa, z klientami współpracuje już od ponad 10 lat. Jako ekonomista z wykształcenia zajmował się relacjami biznesowymi, zarządzaniem wierzytelnościami, ale także doradztwem biznesowym.

W TIMOCOM Maciej pracuje w dziale Customer Service i tam robi to, co lubi najbardziej – współpracuje z ludźmi, rozmawia, doradza, rozwiązuje problemy. Ceni sobie profesjonalizm i kulturę obsługi i – jak na pilota przystało – potrafi cało wylądować, nawet, gdy aura wydaje się mało sprzyjająca. Dla klientów taki opiekun to skarb.

+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM Polska
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie