Spełnij się zawodowo

Client Security Specialist z językiem litewskim

Zapoznaj się dokładnie z poniższymi zadaniami, wymaganiami oraz informacją dodatkową.
Tak, jest długa, ale ważna zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Partnerstwo przede wszystkim!

Twoje zadania:

  • weryfikacja zapytań i zgłoszeń od potencjalnych oraz obecnych klientów,
  • weryfikacja istotnych dokumentów firm:
    • we własnym zakresie,
    • przy pomocy rejestrów online,
    • przy pomocy portali internetowych,
  • analiza uzyskanych wyników,
  • rejestrowanie informacji w systemach,
  • kontakt telefoniczny z instytucjami i klientami,
  • współpraca z zespołem weryfikacji oraz sprzedaży.

Must have kandydata:

  • znajomość języka litewskiego na poziomie ojczystym
  • Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego oraz języka polskiego
  • Komunikatywna znajomość języka Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa znajomość przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej.

To nie przypadek, że te wymagania są pogrubione. To nasze kompetencje krytyczne bez których realizacja zadań na tym stanowisku jest niemożliwa.

Czego jeszcze szukamy?

  • doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,
  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania trudności,
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera,
  • otwartości i odpowiedzialności,
  • zaangażowania i postawy nastawionej na dzielenie się wiedzą,
  • uważności w aspekcie dbania o wzajemne relacje,
  • wykształcenia min. średniego.

Informacja dodatkowa:

Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas w procesie rekrutacji są wartości, którymi kierujemy się w organizacji. W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość. Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kultur i języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania. Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy. Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników. Jako #ONETEAM patrzymy na działania nie tylko przez pryzmat osobistych lub zespołowych działań, ale pamiętamy o szerszej perspektywie jaką jest cała organizacja.

W ramach współpracy otrzymasz:

umowę o pracę

pracę w nowoczesnym biurze

możliwość pracy zdalnej Home Office
(do 47 dni w roku)

atrakcyjne wynagrodzenie + premię

ubezpieczenie na życie

lunch pass
(190 PLN miesięcznie)

przyjazną atmosferę pracy

13 pensję

prywatne ubezpieczenie zdrowotne

dodatek za staż pracy, a także z okazji ślubu i narodzin dziecka

premię za pozyskanie nowego pracownika

kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Jeśli spełniasz wymogi merytoryczne i podzielasz nasze wartości wyślij swoje CV. W wiadomości do nas napisz jak widzisz swój wkład w rozwój naszych wartości.

    Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest TIMOCOM Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 15, 53-332 Wrocław.

    Możesz się z nami skontaktować:

    • wysyłając email na adres info.pl@timocom.com