Denis - TIMOCOM Polska

Twardy zawodnik

Jego serce rozgrzewa myśl o śniegu i 20-stopniowym mrozie. Wtedy może wskoczyć na ukochane biegówki i pokonywać na nich kolejne kilometry. Jest długodystansowcem – pierwszy maraton przebiegł w wieku 14 lat.

Gdy brakuje śniegu, biega. Sport jest dla niego odskocznią od codziennej pracy. W takich okolicznościach wpada zazwyczaj na najlepsze pomysły.  „Gdybym miał go określić w trzech słowach, powiedziałbym: skuteczny, pracowity, ambitny. Lubi wyzwania, szczególnie te, którym trudno sprostać. Jeśli sobie coś założy – zrealizuje cel, a przy tym zawsze znajduje czas na wspieranie nas w naszych bieżących działaniach.” – mówi o nim Julian Wierzbowski Sales & Customer Focus Manager.

Multitasking-Man

Denis z laptopem na śniegu

To jego drugie imię. Denis Pasala – bo o nim mowa, nasz Coordinator Representative Office Poland, najlepiej funkcjonuje, gdy może sporządzać raport jednocześnie pisząc z kimś na czacie i rozmawiając przez telefon.

Nawet nie potrzebuje kawy. Nic dziwnego, jest niezwykle utalentowaną osobą – świetnie włada pięcioma językami: polskim, angielskim, niemieckim, litewskim i rosyjskim, jest również specjalistą w dziedzinie szeroko pojętego marketingu  i stale poszerza tę wiedzę.

W TIMOCOM pracuje od 2007 roku. Zaczynał jako sprzedawca, a już 5 lat później stanowił łącznik pomiędzy Wschodem i Zachodem będąc country managerem na kraje bałtyckie i kraje WNP. Kolejnym etapem było podjęcie wyzwania, jakim jest sprawowanie funkcji country managera na rynek polski. Obecnie koordynuje działania całego TIMOCOM Polska.

+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM #OneTeam
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie