Dział IT

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Działamy incognito (zza monitorów), ale nasza codzienna, z pozoru niewidoczna praca, pomaga TIMOs wykonywać ich obowiązki szybko i sprawnie. Działamy zespołowo, wspierając się nawzajem w zadaniach, aby móc sprawniej rozwiązywać problemy. Reagujemy, naprawiamy i usprawniamy – to właśnie my! Co ważne: u nas zawsze wszystko działa. 😉

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które nie boją się podejmować wyzwań i na widok zgłoszenia „coś naklikałem i zniknęło” nie uciekają do serwerowni. W naszym zespole czekają na Ciebie zadania polegające na zapewnianiu wysokiej jakości wsparcia współpracownikom oraz (sporadycznie) klientom, a także administracja systemami. Dzięki możliwości pracy zdalnej możesz opracowywać zgłoszenia użytkowników z domu lub z biura. Osobiście polecamy biuro – wyśmienita kawa w coffee cornerze przy stanowiskach IT wynagradza poranne stanie w korkach. 😊

Aktualne oferty pracy

Na chwilę obecną nie mamy otwartego procesu rekrutacji do obszaru, który Cię interesuje, cieszymy się jednak, że jesteś zainteresowany/a firmą TIMOCOM.

Aplikuj mimo to!

Chcielibyśmy w przyszłości informować Cię drogą elektroniczną o aktualnie prowadzonych rekrutacjach oraz mieć możliwość bezpośredniego kontaktu w przypadku pojawienia się oferty którą mógłbyś/aś być zainteresowany/a.

Daj nam taką możliwość i zapisz się do newslettera!

Poznaj nasz #HiringTeam

 1. tło - x Tomek - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam

  To Tomek opowie Ci o stanowisku i wyzwaniach, które na Ciebie czekają. Odpowie także na wszystkie pytania dotyczące Twoich przyszłych zadań.

  Prywatnie fan kuchni włoskiej oraz dobrych seriali 😊

  Jak przystało na prawdziwego Pana od IT - u Tomka zawsze wszystko działa!
 2. tło - x Magda - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam

  To Magda opowie Ci o stanowisku i wyzwaniach, które na Ciebie czekają. Odpowie także na pytania dotyczące Twojej przyszłej pracy oraz zarazi duchem i wartościami TIMOCOM 😊

  Magda to prawdziwa pasjonatka People & Culture, która wierzy w Human Relations oparte na partnerstwie: z ludźmi i dla ludzi.

  Prywatnie miłośniczka muzyki w każdej postaci 😊 Lubi także śpiewać. Na całe gardło. W samochodzie.
 3. tło - koło Patrycja - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam

  Rolą Patrycji jest zadbanie o Twój komfort podczas rozmów i spotkań, ale przede wszystkim jak najtrafniejsze sprawdzenie dopasowania TY & TIMOCOM. Nie zdziw się więc dużą liczbą (także People & Culture-owych) pytań.

  Rekrutacyjne motto: „Kandydat i rekruter = #OneTeam 😊”

  PS. Na spotkaniu w naszym biurze na pewno zaproponuje Ci kawę! 😊
 4. tło - x Denis - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam
  Jest duże prawdopodobieństwo spotkania Denisa w procesach rekrutacyjnych do zespołów międzynarodowych. Jego dewizą jest inwestycja w drugiego człowieka.

  Pomimo dużej ilości obowiązków zawsze znajduje czas na wspieranie członków TIMOCOM w bieżących działaniach.

  Znak firmowy? Brak stałego pokoju dyrektora 😊 Swoje miejsce Denis zawsze widzi pośród członków naszego zespołu #OneTeam
+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM #OneTeam
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie