Dział Marketingu

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Jesteśmy rzemieślnikami słowa. Potrafimy przekuć 100 zdań w 100 znaków i na odwrót, by skuteczniej komunikować się z naszymi klientami i partnerami. Z Googlem i social mediami jesteśmy po imieniu, a wordpressem zagryzamy poranną kawę. Tworzymy zgrany, kameralny team, w którym każdy może pozostać sobą.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób nastawionych na pracę zespołową, dbających o jakość komunikacji, potrafiących łączyć nieszablonowe myślenie ze stosowaniem wypracowanych procedur 😊 Czekamy na osoby kreatywne, które cenią dobrą atmosferę w pracy i utożsamiają się z wartościami firmy (więcej na ten temat w poszczególnych ogłoszeniach).

Aktualne oferty pracy

Na chwilę obecną nie mamy otwartego procesu rekrutacji do obszaru, który Cię interesuje, cieszymy się jednak, że jesteś zainteresowany/a firmą TIMOCOM.

Aplikuj mimo to!

Chcielibyśmy w przyszłości informować Cię drogą elektroniczną o aktualnie prowadzonych rekrutacjach oraz mieć możliwość bezpośredniego kontaktu w przypadku pojawienia się oferty którą mógłbyś/aś być zainteresowany/a.

Daj nam taką możliwość i zapisz się do newslettera!

Poznaj nasz #HiringTeam

 1. tło - = Radek - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam

  To Radek opowie Ci o stanowisku i wyzwaniach, które na Ciebie czekają. Odpowie także na wszystkie pytania dotyczące Twoich przyszłych zadań.

  Prywatnie fan Pol’and’rock Festival, więc jeżeli to także Twój klimat - być może spotkaliście się kiedyś, brodząc w błocie na woodstockowych polach 😊
 2. tło - x Magda - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam

  To Magda opowie Ci o stanowisku i wyzwaniach, które na Ciebie czekają. Odpowie także na pytania dotyczące Twojej przyszłej pracy oraz zarazi duchem i wartościami TIMOCOM 😊

  Magda to prawdziwa pasjonatka People & Culture, która wierzy w Human Relations oparte na partnerstwie: z ludźmi i dla ludzi.

  Prywatnie miłośniczka muzyki w każdej postaci 😊 Lubi także śpiewać. Na całe gardło. W samochodzie.
 3. tło - koło Patrycja - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam

  Rolą Patrycji jest zadbanie o Twój komfort podczas rozmów i spotkań, ale przede wszystkim jak najtrafniejsze sprawdzenie dopasowania TY & TIMOCOM. Nie zdziw się więc dużą liczbą (także People & Culture-owych) pytań.

  Rekrutacyjne motto: „Kandydat i rekruter = #OneTeam 😊”

  PS. Na spotkaniu w naszym biurze na pewno zaproponuje Ci kawę! 😊
 4. tło - x Denis - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam
  Jest duże prawdopodobieństwo spotkania Denisa w procesach rekrutacyjnych do zespołów międzynarodowych. Jego dewizą jest inwestycja w drugiego człowieka.

  Pomimo dużej ilości obowiązków zawsze znajduje czas na wspieranie członków TIMOCOM w bieżących działaniach.

  Znak firmowy? Brak stałego pokoju dyrektora 😊 Swoje miejsce Denis zawsze widzi pośród członków naszego zespołu #OneTeam
+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM #OneTeam
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie