Paweł - Superbohater TIMOCOM Polska

Batman czy Darth Vader?

Superbohater w TIMOCOM

Gdyby mógł zostać, kimkolwiek zechce, z pewnością nosiłby czarną pelerynę – tylko nie może się jeszcze zdecydować, czy Batmana, czy raczej Dartha Vadera. Jako lojalny fan Gwiezdnych Wojen skłania się raczej ku drugiej opcji, chociaż wizja ratowania Gotham z opresji również go kusi. Na co dzień pośrednio tym się właśnie zajmuje: bywa superbohaterem do spraw niemożliwych i nie boi się stanąć oko w oko nawet z najtrudniejszym wyzwaniem.

Jako imperator zapewne zarządzałby procesami logistycznymi w całej galaktyce – a trzeba przyznać, że po 9 latach pracy w TIMOCOM zna się na tym jak mało kto. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że wlewa w serca zespołu nową nadzieję nawet wtedy, kiedy na horyzoncie majaczy mroczne widmo porażki i wszystko zdaje się iść nie tak.

O kim mowa?

Paweł - Superbohater TIMOCOM Polska

Paweł Rydelek, Sales&Customer Focus Manager, jest osobą, przed którą firma nie ma tajemnic. Między innymi dlatego to właśnie on szkoli większość nowych pracowników i często reprezentuje TIMOCOM podczas rozmaitych wydarzeń branżowych.

Prywatnie kinoman z niesamowitą pamięcią do twarzy, nazwisk i filmografii aktorów. Miłośnik szeroko rozumianej filmowej fantastyki i ostrych muzycznych brzmień. Kiedyś grywał na gitarze i wykonywał skomplikowane tricki na deskorolce, chociaż dzisiaj z niewiadomych przyczyn niechętnie się do tego przyznaje. Jeżeli akurat nie wzywa go Imperium, popołudnia i weekendy najczęściej spędza z żoną i córką na wspólnym odkrywaniu ciekawych zakątków okolicy i nie tylko. Od czasu do czasu lubi też wyskoczyć na dobry koncert lub transmisję meczu, najchętniej w męskim gronie. Od lat lojalnie kibicuje jednej drużynie piłkarskiej… Jej nazwę zostawimy dla siebie, ale możemy zdradzić, że nawet latorośl Pawła ma już koszulkę w odpowiednich barwach ?.

+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM #OneTeam
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie