Ela - TIMOCOM Polska

Tajna Agentka

Meandry wrocławskiego rynku nieruchomości nie mają przed nią tajemnic. Z rewelacyjnym wyczuciem stylu oraz tak szeroką wiedzą dotyczącą najlepszych lokalizacji i kruczków w umowach mogłaby z powodzeniem zawojować Dolny Śląsk jako sprzedawca luksusowych powierzchni mieszkalnych i biznesowych.

Zamiast tego Elżbieta Waśniewska wybrała jednak (co nas bardzo cieszy) posadę Community Managerki w TIMOCOM. Bez niej nie byłyby możliwe przenosiny do nowego biura, które dopiero co sfinalizowaliśmy. To właśnie Ela prowadziła trudne negocjacje z całymi rzeszami architektów i inżynierów, a na końcu przejrzała calusieńki Internet w poszukiwaniu najwygodniejszych krzeseł i najnowocześniejszych biurek. Koordynowała też sam proces przeprowadzki od A do Z – a uwierzcie, że było przy tym co robić.

Grunt to mieć marzenia i plany…

Na co dzień otacza Elę pewna aura tajemniczości, ponieważ to ona bierze na siebie organizację licznych niespodzianek dla zespołu. Jest więc strażniczką firmowych sekretów i mistrzynią działań incognito.

Jak sama mówi, droga do sukcesu zaczyna się od planu. Swoje życiowe motto: „A goal without a plan is just a dream”  wciela więc w życie każdego dnia już po pierwszym dzwonku budzika – należy bowiem do osób, które nigdy nie korzystają z funkcji drzemki. Nawet gdyby chciała, zapewne uniemożliwiłyby jej to dwa koty, Neon i Totek, przyzwyczajone do królewskich śniadań o stałej porze.

…i nie bać się ich realizować!

W pracy i poza nią Ela stawia na dobrą organizację i brak rutyny. Dlatego ceni różnorodność zadań i wyzwań zawodowych, a urlopu nie wyobraża sobie przeleżeć plackiem na plaży. Wolny czas spędza zatem z rodziną i przyjaciółmi, najchętniej zwiedzając nowe miejsca i podziwiając piękno architektury. Jest osobą, która rozkwita w towarzystwie. O rozkwitaniu wie zresztą niejedno, bowiem od niedawna pasjonuje się ogrodnictwem i z zapałem upiększa swój przydomowy skrawek zieleni. Kto wie, może niedługo przeczytamy o jej dokonaniach w prasie branżowej?

+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM #OneTeam
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie