Tomek na rynku - TIMOCOM Polska

Wszystko działa tak, jak powinno

Magik od IT

Nie nosi flanelowej koszuli w kratę ani obciachowych swetrów, w dodatku ma dziewczynę. Z wizerunku stereotypowego informatyka zgadzają się u niego tylko klapki Kuboty i to noszone wyłącznie na home office. Nie warto jednak ulegać pozorom. Tomasz Cysarz, IT Infrastructure & Services Manager, jest zdecydowanie właściwą osobą na swoim stanowisku. Dla reszty zespołu ma sobie coś z magika, który jednym kliknięciem potrafi sprawić, że wszystko działa.

Alt + Tab

Jak przystało na speca od IT, Tomek jest wielozadaniowcem i to nie tylko w pracy. Lubi próbować wielu aktywności, a nuda jest mu zupełnie obca. W weekendy chętnie wędruje po szlakach i podziwia górskie widoki. W tygodniu w wolnych chwilach spaceruje z dziewczyną po urokliwych zakątkach Wrocławia, a wieczorami słucha podcastów, wyszukuje nowe produkcje na Netflixie lub odgrzewa stare filmy Tarantino.

Tomek - TIMOCOM Polska

Ctrl + N

Skoro już o odgrzewaniu mowa: Tomasz lubi eksperymenty kulinarne. Chętnie próbuje nowych rzeczy, o ile tylko nie zawierają oliwek. Szczególnym upodobaniem darzy kuchnię włoską, dlatego w domowym zaciszu tworzy rozmaite wariacje na temat ulubionych dań.
Jego zamiłowanie do eksperymentów nie ogranicza się zresztą tylko do gotowania. W niedalekiej przyszłości planuje m.in. skoczyć ze spadochronem. Kto wie, co będzie następne?

Ctrl + F

Wśród najważniejszych życiowych wartości Tomek wymienia rodzinę, przyjaźń i wzajemny szacunek. Tych dwóch ostatnich poszukuje również w miejscu pracy. I chociaż w TIMOCOM wylądował (niemal dosłownie, prosto po studiach w UK) trochę przypadkiem, to nie żałuje. Ceni sobie przyjazną atmosferę, dzięki której czas mija szybciej i przyjemniej. Podkreśla, że wszyscy są bardzo otwarci i życzliwi w stosunku do siebie. Dlatego też przerwy zazwyczaj spędza w grupie, najchętniej na partyjce piłkarzyków lub wspólnej kawie z osobami z innych działów. Czasem jednak z ulgą wybiera home office, żeby móc odpowiadać na tickety w dresie i wspomnianych Kubotach. Te aspekty w połączeniu z możliwościami rozwoju przekonują naszego Magika od IT do pozostania w TIMO.

+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM #OneTeam
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie